Zespół

Jakub Kociuba
Godziny przyjęć
Środa 16:00 - 20:00
lek. med.

Jakub Kociuba

Test PAPP-A, Specjalista ginekologii i położnictwa
Umów się na wizytę
Studia medyczne ukończyłem na I Wydziale Lekarskim Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego z wynikiem bardzo dobrym. Jestem lekarzem w trakcie specjalizacji z położnictwa i ginekologii. Na co dzień pracuję w Szpitalu Specjalistycznym im. Świętej Rodziny przy ul. Madalińskiego w Warszawie. Dyżuruję również w Izbie Przyjęć oraz Bloku Porodowym Kliniki Położnictwa i Perinatologii SPDSK WUM przy ul Żwirki i Wigury oraz w Szpitalu Powiatowym w Pruszkowie. 

Moje główne obszary zainteresowań to diagnostyka ultrasonograficzna w położnictwie i ginekologii, opieka nad ciążą fizjologiczną i powikłaną, endokrynologia ginekologiczna. 

Posiadam certyfikaty FMF (FMF ID 162109) uprawniające do wykonywania badań USG: I trymestru oraz testu PAPPA, USG II trymestru (18-22tyg), oceny ultrasonograficznej szyjki macicy, screeningu w kierunku preeklamsji/IUGR, badań dopplerowskich, certyfikat oceny guzów jajnika grupy IOTA oraz certyfikat USG PTGiP
(Nr 242/2019). 

Wykonuję badania USG w każdym trymestrze ciąży, w tym badania referencyjne, USG ginekologiczne, udzielam porad antykoncepcyjnych, okołomenopauzalnych oraz dotyczących niepowodzeń położniczych. Regularnie uczestniczę w kursach i konferencjach z zakresu ultrasonografii w położnictwie i ginekologii, patologii ciąży, ginekologii oraz endokrynologii ginekologicznej. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Ginekologów i Położników oraz Międzynarodowego Stowarzyszenia Ultrasonografii w Położnictwie i Ginekologii (ISUOG).

Ceny wizyt

Konsultacja 200 zł
USG pomocnicze 100 zł
USG TV 160 zł
USG ciąży do 10-tyg. 180 zł
USG ciąży 11- 14 tyg. 300 zł
USG ciąży 18-22 tyg. 300 zł
USG ciąży 28-32 tyg. 300 zł
USG ciąży po 36 tyg. 300 zł
USG ciąży bliźniaczej 400 zł
Cytologia 50 zł
Cytologia jednowarstwowa, płynna LBC 120 zł
Cin Tec p16/Ki67 290 zł
Test HPV 32 genotypów 220 zł
Posiew w kierunku Streptococcus agalactiae - GBS 50 zł
Posiew pełny (z dróg moczowo-płciowych - tlenowo, beztlenowo, w kier. grzybów drożdżopodobnych) 120 zł

Powiązane artykuly

15
Kwi

Cytologia ginekologiczna

Czytaj więcej
03
Kwi

Cytologia jednowarstwowa, płynna LBC

Czytaj więcej
03
Kwi

Badanie CINtec PLUS p16/Ki-67

Czytaj więcej
05
Kwi

TEST HPV

Czytaj więcej
16
Kwi

USG pomocnicze

Czytaj więcej
16
Kwi

Test PAPP-A - test podwójny

Czytaj więcej
Współpracujemy
Alab
Synevo
Compensa
Polski bank komórek macierzystych
Znany lekarz
MediRaty
Ta strona internetowa chroni twoją prywatność poprzez przestrzeganie EU General Data Protection Regulation (RODO). Nie wykorzystamy Twoich danych w żadnym celu, na który nie wyrażasz zgody. Prosimy o zgodę na korzystanie z anonimowych danych, aby poprawić jakość korzystania z naszej witryny. Polityka cookies