O nas

Gabinety Lekarskie ŁUCKA zostały założone w 1997 roku przez Agnieszkę Tymińską, specjalistę ginekologa-położnika, która jako jedna z pierwszych lekarzy w Warszawie propagowała, szerokie zastosowanie kolposkopii w diagnostyce schorzeń szyjki macicy. Przez wiele lat związana ze Szpitalem Specjalistycznym św. Zofii w Warszawie.

Obecnie doświadczony zespół lekarski oferuje kompleksową opiekę diagnostyczno-terapeutyczną skierowaną głównie do kobiet. Pacjenci mogą skorzystać z porad w zakresie ginekologii i endokrynologii, onkologii, chirurgii ginekologicznej, leczenia niepłodności i dietetyki oraz wykonać pełną diagnostykę laboratoryjną. Kobietom w ciąży oferujemy pełną diagnostykę USG oraz prenatalną, oraz opiekę położnych, jak również poradnię cukrzycową i laktacyjną.

Wieloletnie doświadczenie we wszystkich wymienionych dziedzinach, nasi specjaliści popierają sumienną pracą oraz indywidualnym podejściem do pacjenta. Lekarze przyjmujący w Gabinetach Lekarskich ŁUCKA na co dzień czynnie pracują w warszawskich szpitalach specjalistycznych.

Korzystamy jedynie z nowoczesnej aparatury medycznej, dzięki czemu nasi Pacjenci mogą mieć pewność, że diagnoza oraz opieka medyczna będą zawsze na najwyższym poziomie.

Wieloletnie doświadczenie
Wykwalifikowany zespół
Nowoczesny sprzęt
Bezpieczeństwo

Zobacz nasze wnętrza

Poznaj lepiej wnętrza naszej przychodni korzystając z wirtualnego spaceru. Zapraszamy!

Wirtualny spacer
Współpracujemy

Partnerzy

Alab
Polski Lek
Synevo
Compensa
Polski bank komórek macierzystych
Znany lekarz
MediRaty