Nowy specjalista na Łuckiej

25 Październik , 2023

Nowy specjalista na Łuckiej

Zapraszamy na konsultacje do Pani Aleksandry Rudaś - neurologopedy.
Pani Aleksandra Rudaś Jest absolwentką Akademii Pedagogiki Specjalnej im. M. Grzegorzewskiej w zakresie pedagogiki niepełnosprawnych intelektualnie (2007) oraz logopedii i pragmatyki komunikacyjnej (2007). W Szkole Wyższej Psychologii Społecznej ukończyła studia w zakresie neurologopedii (2012).

Umiejętność pracy z dzieckiem z wyzwaniami rozwojowymi zdobywała w pracy zarówno w państwowych placówkach edukacyjnych (przedszkole integracyjne i szkoły specjalne), prywatnych ośrodkach terapeutyczno-edukacyjnych i placówkach medycznych takich jak: Centrum Ambulatoryjnej Opieki Wielospecjalistycznej w Poradni dla Osób z Autyzmem Dziecięcym w Mazowieckim Centrum Neuropsychiatrii (do 2017) oraz w Samodzielnym Zespole Publicznych Zakładów Lecznictwa Otwartego Warszawa Białołęka- Przychodnia Rehabilitacyjna dla Dzieci i Młodzieży przy ul. Balkonowej 4 gdzie zajmuję się opieką neurologopedyczną dzieci w wieku 0-3 r.ż. 

Zapraszamy w poniedziałki od godz. 8.00

Potrzebujesz porady lub masz więcej pytań?

Godziny przyjęć

Poniedziałek - Piątek
8:00 - 20:00

Wybrane soboty
8:00 - 14:00
Współpracujemy
Alab
Polski Lek
Synevo
Compensa
Polski bank komórek macierzystych
Znany lekarz
MediRaty
Ta strona internetowa chroni twoją prywatność poprzez przestrzeganie EU General Data Protection Regulation (RODO). Nie wykorzystamy Twoich danych w żadnym celu, na który nie wyrażasz zgody. Prosimy o zgodę na korzystanie z anonimowych danych, aby poprawić jakość korzystania z naszej witryny. Polityka cookies