Przychodnia Renort
ŁUCKA POLECA
 

Zakres usług :: Lekarze Specjaliści :: Onkologia Ginekologiczna

Onkologia Ginekologiczna

Onkologia Ginekologiczna

Ginekologia onkologiczna jest dziedziną specjalizującą się w diagnozowaniu i leczeniu nowotworowych schorzeń ginekologicznych. Zajmuje się rozpoznawaniem i leczeniem nowotworów kobiecych oraz obserwacji po terapii. Najczęściej zgłaszające się do tej poradni pacjentki to kobiety ze schorzeniami takimi jak: guzy jajników, endozmetrioza narządu rodnego, nieprawidłowy rozrost endometrium, stany przednowotworowe i nowotworowe narządu rodnego.
 

Zespół

 
dr n. med. B. Paweł Siekierski
Specjalizacja Cena Godziny przyjęć
Specjalista ginekolog – położnik Specjalista ginekologii onkologicznej 300,00 zł wt.: 16:00 – 20:00 czw.: 16:00 – 20:00
dr n. med. B. Paweł Siekierski
dr n. med. B. Paweł Siekierski - ZnanyLekarz.pl

ZAPISY ON-LINE DOSTĘPNE TUTAJ 

 

Specjalizuje się w ginekologii onkologicznej i leczeniu endometriozy.

   
lek. med. Monika Nekanda-Trepka
Specjalizacja Cena Godziny przyjęć
ginekolog-położnik, specjalista ginekologii onkologicznej 180,00 zł środa 15.30-17.00
lek. med. Monika Nekanda-Trepka - ZnanyLekarz.pl

Dr Monika Przybyłkowska jest specjalistą w dziedzinie ginekologii i położnictwa. Doświadczenie zdobywane przez wiele lat w różnych ośrodkach medycznych wykorzystuje podczas codziennych konsultacji i badań lekarskich. Zawód praktykowała w Klinice Położnictwa i Ginekologii Instytutu Matki i Dziecka w Warszawie (w latach 1999-2006), Szpitalu im. Świętej Rodziny przy ul. Madalińskiego (od roku 2006 do chwili obecnej)
Ponadto, w 2010 roku miała okazję pracować w szpitalu na Haiti jako wolontariusz, gdzie pomagała w organizacji oddziału położniczego dla kobiet poszkodowanych w trzęsieniu ziemi. Wśród świadczeń medycznych oferowanych przez dr znaleźć można zarówno poradnictwo w dziedzinie ginekologii i położnictwa, jak również badania specjalistyczne i zabiegi ginekologiczne.