Przychodnia Renort
ŁUCKA POLECA
 

Zakres usług :: Lekarze Specjaliści :: Leczenie niepłodności

Leczenie niepłodności

Leczenie niepłodności

Przyczyny i uwarunkowania niepłodności w każdym przypadku są indywidualne.

W przypadku pierwszej wizyty związanej z niepłodnością prosimy zarezerwowanie podwójnego czasu na wizytę, ponieważ podczas tego spotkania z lekarzem zbierany jest dłuższy wywiad. Podczas zapisywania się na konsultację  po raz pierwszy, proszę zaznaczyć, że jest to
pierwsza wizyta. Ważne jest również, aby zabrać ze sobą wyniki wszystkich dotychas zrobionych
badań. Jeśli to możliwe na pierwsze spotkanie zapraszamy parę, ponieważ informacje dotyczące stanu zdrowia obojga partnerów są istotne w procesie diagnozy i leczenia.

Podczas wizyty lekarz, który oceni wyniki badań, na pewno zada wiele pytań (np. na temat przebytych chorób i zabiegów) oraz może zlecić wykananie badań dodatkowych. Wszystko to pomoże wskazać kierunek poszukiwań przyczyny niepłodności i wybrać metodę leczenia. Prosimy nie krępować się również zadawać pytania ( można przyjść z przygotowaną wcześniej listą).

W Poradni istnieje możliwość wykonania badania nasienia i testu wrogości śluzu szyjkowego. Diagnostyka ta jest dostępna podczas wizyty lekarskiej. W przypadku chęci wykonania powyższych badań, prosimy o zazanaczenie tego faktu przy zapisie.

Zespół

 
lek. med. Katarzyna Drągowska
Specjalizacja Cena Godziny przyjęć
specjalista ginekolog-położnik
ginekolog dziecięcy
150,00 zł poniedziałki 16.00-20.00
wtorki 09.00-13.00
lek. med. Katarzyna Drągowska


Jestem absolwentką I Wydziału Akademii Medycznej w Warszawie i od 2004r. specjalistą w dziedzinie położnictwa i ginekologii. Pracuję w Szpitalu Klinicznym im. Ks. Anny Mazowieckiej przy ul. Karowej,gdzie poza pracą na oddziale prowadzę poradnię patologii ciąży.
Zajmuję się:

  • prowadzeniem ciąży fizjologicznej i ciąży wysokiego ryzyka (po wcześniejszych utratach ciąży, z nadciśnieniem tętniczym, chorobami autoimmunologicznymi, chorobami wątroby)
  • planowaniem ciąży, leczeniem niepłodności
  • badaniami okresowymi (cytologia i badania profilaktyczne)
  • zaburzeniami miesiączkowania, infekcjami narządu rodnego
  • antykoncepcją (zakładam też wkładki wewnątrzmaciczne)
  • hormonalną terapią zastępczą
  • problemami z endometriozą, mięśniakami, polipami

 

   
lek. med. Dariusz Rajski
Specjalizacja Cena Godziny przyjęć
specjalista ginekolog-położnik, androlog 150,00 zł piątki godz. 16.00 -19.00
lek. med. Dariusz Rajski

Ukończyłem Warszawski Uniwersytet Medyczny na I Wydziale Lekarskim. Od 2011 r pracuję w I Klinice Położnictwa i Ginekologii WUM w Warszawie. Specjalizuje się w diagnostyce i leczeniu niepłodności męskiej oraz zaburzeniach endokrynologicznych mężczyzn. Zajmuje się również problemami niepłodności partnerskiej. Do moich zainteresowań należą także diagnostyka i leczenie pacjentek ze schorzeniami ginekologicznymi.

Swoje kwalifikacje zawodowe stale podnoszę biorąc udział w szkoleniach organizowanych przez Europejskie Towarzystwo Ginekologii Endoskopowej oraz ESHRE. Wykonuję również ambulatoryjnie zabiegi diagnostyczne i lecznicze. Prowadzę także opiekę nad pacjentkami ciężarnymi w ciąży fizjologicznej i powikłanej.

Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Andrologicznego, ESHRE oraz Europejskiego Towarzystwa Ginekologii Endoskopowej.

Dodatkowo wykonuję:

• pomocnicze badanie USG

• badanie drożności jajowodów HyCoSy

• cytologię

   
 

Artykuły