Certyfikat FMF

16 Kwicień , 2020

Certyfikat FMF

Fetal Medicine Foundation ( Fundacja Medycyny Płodowe)  to organizacja kierowana przez prof. K. H. Nicolaidesa w Londynie. Jest on w świecie medycznym, jednym z największym autorytetów w dziedzinie badań prenatalnych, który m. in. wdrożył pionierski system potwierdzający kompetencje do wykonywania badań USG prenatalnych w I i II-im trymestrze.

Lekarz ubiegający się o certyfikat FMF musi zapoznać się z kompleksowym materiałem teoretycznym i zaliczyć sprawdzian z wiedzy oraz uzyskać zaliczenie umiejętności praktycznych na podstawie dokumentacji zdjęciowej z wykonanych samodzielnie badań USG. Dodatkowo co roku, każdy posiadacz certyfikatu FMF podlega audytowi, gdzie ponownie sprawdzana jest wiedza teoretyczna i analizowana jakość wykonanych w tym czasie badań USG.

Potrzebujesz porady lub masz więcej pytań?

Godziny przyjęć

Poniedziałek - Piątek
8:00 - 20:00

Wybrane soboty
8:00 - 14:00
Współpracujemy
Alab
Synevo
Compensa
Polski bank komórek macierzystych
Establo Pharma
Znany lekarz
MediRaty
Ta strona internetowa chroni twoją prywatność poprzez przestrzeganie EU General Data Protection Regulation (RODO). Nie wykorzystamy Twoich danych w żadnym celu, na który nie wyrażasz zgody. Prosimy o zgodę na korzystanie z anonimowych danych, aby poprawić jakość korzystania z naszej witryny. Polityka cookies