Przychodnia Renort
ŁUCKA POLECA

 

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Gabinety Łucka

Gabinety Lekarskie ŁUCKA zostały założone w 1997 roku przez Agnieszkę Tymińską, specjalistę ginekologa-położnika, która jako jedna z pierwszych lekarzy w Warszawie propagowała, szerokie zastosowanie kolposkopii w diagnostyce schorzeń szyjki macicy. Przez wiele lat związana ze Szpitalem Specjalistycznym św. Zofii w Warszawie.

Obecnie doświadczony zespół lekarski oferuje kompleksową opiekę diagnostyczno-terapeutyczną skierowaną głównie do kobiet. Pacjenci mogą skorzystać z porad w zakresie ginekologii i endokrynologii, onkologii, chirurgii ginekologicznej, leczenia niepłodności i dietetyki oraz wykonać pełną diagnostykę laboratoryjną. Kobietom w ciąży oferujemy pełną diagnostykę USG oraz prenatalną, szkołę rodzenia oraz opiekę położnych, jak również poradnię cukrzycową i laktacyjną. Oferta skierowana do dzieci obejmuje rehabilitację, pomoc psychologa oraz neurologopedy, a także terapię wad postawy. 

Wieloletnie doświadczenie we wszystkich wymienionych dziedzinach, nasi specjaliści popierają sumienną pracą oraz indywidualnym podejściem do pacjenta. Lekarze przyjmujący w Gabinetach Lekarskich ŁUCKA na co dzień czynnie pracują w warszawskich szpitalach specjalistycznych.

Korzystamy jedynie z nowoczesnej aparatury medycznej, dzięki czemu nasi Pacjenci mogą mieć pewność, że diagnoza oraz opieka medyczna będą zawsze na najwyższym poziomie.