Zespół

Bogumiła Suchanek
Godziny przyjęć
piątek  16:00 -18:00
mgr

Bogumiła Suchanek

Położnictwo, Doradztwo laktacyjne
Umów się na wizytę

Bogumiła Suchanek, położna, Certyfikowany Doradca Laktacyjny.

Wspiera kobiety w okresie ciąży, porodu i połogu. Swoją uwagę koncentruje na małym człowieku, w którego potrzeby bacznie się wsłuchuje. Jednocześnie pomaga młodej mamie odnaleźć się w częstokroć nowej dla niej roli. W sytuacjach kryzysowych potrafi wesprzeć Pacjentkę i wspólnie z nią jak najszybciej rozwiązać problem i powrócić do dobrostanu zdrowia Mamy i Dziecka. Prowadzi edukację przedporodową. Jest doradcą chustonoszenia w chustach i nosidłach miękkich.
Ukończyła studia magisterskie z położnictwa na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym, jest specjalistką pielęgniarstwa rodzinnego.

Doświadczenie w zawodzie położnej zdobywała pracując na oddziałach położniczych i patologii ciąży oraz w przychodniach przyszpitalnych w renomowanych warszawskich placówkach. Jako położna środowiskowa wspierała kobiety w okresie poporodowym, otaczając opieką zarówno młodą mamę jak i jej potomstwo. Wspiera pary na różnych etapach życia. Przyszłych rodziców otacza troską i zrozumieniem jako nauczyciel Metod Rozpoznawania Płodności, w tym Naturalnego Planowania Rodziny, metodą angielską, podwójnego sprawdzenia.

Jest miłośniczką psów, rolek oraz motoryzacji. Najchętniej wypoczywa w górach, zdobywając kolejne szczyty.

Ceny wizyt

Konsultacja laktacyjna 180 zł

Powiązane artykuly

11
Maj

Kiedy udać się do poradni laktacyjnej?

Czytaj więcej
Współpracujemy
Alab
Polski Lek
Synevo
Compensa
Polski bank komórek macierzystych
Znany lekarz
MediRaty