Zespół

Marta Krasoń-Wejman
Godziny przyjęć
Wtorek 15:00 - 19:00
mgr inż.

Marta Krasoń-Wejman

Dietetyk
Umów się na wizytę

Dietetyk kliniczny, absolwentka Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu oraz SGGW w Warszawie.

Doświadczenie, wiedzę i umiejętności w pracy z pacjentami zdobywała w warszawskich szpitalach, poradniach dietetycznych, Instytucie – Pomnik Centrum Zdrowia Dziecka, Klinice Ortopedii i Medycyny Sportu – Carolina Medical Center oraz w Klinice Ambroziak.

Specjalista w zakresie otyłości u dzieci i dorosłych. Pracuje z kobietami w ciąży. Prowadzi dietoterapię cukrzycy typu II, insulinooporności, chorób autoimmunologicznych, chorób układu pokarmowego i układu krążenia.

Układa skuteczne plany żywieniowe oparte na zasadach prawidłowego żywienia, wykorzystując najnowsze doniesienia naukowe, przy użyciu nowoczesnych narzędzi diagnostycznych.

Autorka publikacji popularnonaukowych, gość programów telewizyjnych na temat zdrowia (np.: ,,Wiem co jem”, DD TVN, TVP 2, TV Zdrowie), ekspert w audycjach radiowych oraz wykładowca i uczestnik licznych kongresów dotyczących żywienia klinicznego. Jako specjalista ds. żywienia występowała również w programie ,,Życie bez wstydu”, emitowanym w TVN i TVN Style.

Nieustannie poszerza swoją wiedzę w zakresie dietetyki klinicznej, która jest nie tylko jej pracą, ale przede wszystkim pasja.

Artykuł: Co daje wizyta u dietetyka?

 

Ceny wizyt

Konsultacja 200 zł
Opracowanie diety 250 zł
Współpracujemy
Alab
Polski Lek
Synevo
Compensa
Polski bank komórek macierzystych
Znany lekarz
MediRaty
Ta strona internetowa chroni twoją prywatność poprzez przestrzeganie EU General Data Protection Regulation (RODO). Nie wykorzystamy Twoich danych w żadnym celu, na który nie wyrażasz zgody. Prosimy o zgodę na korzystanie z anonimowych danych, aby poprawić jakość korzystania z naszej witryny. Polityka cookies