Zespół

Marta Krasoń-Wejman
Godziny przyjęć
Wtorek 15:00 - 19:00
mgr inż.

Marta Krasoń-Wejman

Dietetyk
Umów się na wizytę

Dietetyk kliniczny, absolwentka Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu oraz SGGW w Warszawie.

Doświadczenie, wiedzę i umiejętności w pracy z pacjentami zdobywała w warszawskich szpitalach, poradniach dietetycznych, Instytucie – Pomnik Centrum Zdrowia Dziecka, Klinice Ortopedii i Medycyny Sportu – Carolina Medical Center oraz w Klinice Ambroziak.

Specjalista w zakresie otyłości u dzieci i dorosłych. Pracuje z kobietami w ciąży. Prowadzi dietoterapię cukrzycy typu II, insulinooporności, chorób autoimmunologicznych, chorób układu pokarmowego i układu krążenia.

Układa skuteczne plany żywieniowe oparte na zasadach prawidłowego żywienia, wykorzystując najnowsze doniesienia naukowe, przy użyciu nowoczesnych narzędzi diagnostycznych.

Autorka publikacji popularnonaukowych, gość programów telewizyjnych na temat zdrowia (np.: ,,Wiem co jem”, DD TVN, TVP 2, TV Zdrowie), ekspert w audycjach radiowych oraz wykładowca i uczestnik licznych kongresów dotyczących żywienia klinicznego. Jako specjalista ds. żywienia występowała również w programie ,,Życie bez wstydu”, emitowanym w TVN i TVN Style.

Nieustannie poszerza swoją wiedzę w zakresie dietetyki klinicznej, która jest nie tylko jej pracą, ale przede wszystkim pasja.

Artykuł: Co daje wizyta u dietetyka?

 

Ceny wizyt

Konsultacja 200 zł
Opracowanie diety 250 zł
Współpracujemy
Alab
Polski Lek
Synevo
Compensa
Polski bank komórek macierzystych
Znany lekarz
MediRaty