Zespół

Julia Zaręba-Szczudlik
Godziny przyjęć
Środa 08:00 - 18:00
dr n. med.

Julia Zaręba-Szczudlik

Specjalista ginekologii i położnictwa, Specjalista perinatologii
Umów się na wizytę

Ukończyłam studia na Wydziale Lekarskim Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w 2002 roku. Od 2003 do 2019 roku pracowałam zawodowo w Szpitalu Klinicznym im. ks. A. Mazowieckiej w Warszawie, a od 2010 do 2019 byłam również pracownikiem Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.   W 2006 roku odbyłam pięciomiesięczny staż w Department of Obstetrics and Gynecology Uniwersity of Rochester w U.S.A.  W 2006 roku uzyskałam certyfikat kolposkopii  Polskiego Towarzystwa Kolposkopii i Patologii Szyjki Macicy oraz Europejskiego Towarzystwa Kolposkopii. W 2013 roku uzyskałam tytuł doktora nauk medycznych po obronie pracy ,,Ocena penetracji amoksycyliny do płynu owodniowego, łożyska, krwi pępowinowej i krwi matki w zależności od drogi podania” przed Radą I Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Warszawskiego. W tym samym roku uzyskałam tytuł specjalisty położnictwa i ginekologii, a w 2019 tytuł specjalisty perinatologii. Poza działalnością kliniczną prowadzę również działalność naukowo-dydaktyczną.  Jestem współautorem wielu prac naukowych, rozdziałów w książkach i doniesień zjazdowych polskich i zagranicznych. Dwukrotnie (w 2016 i 2018 roku) otrzymałam nagrodę za osiągnięcia dydaktyczne przyznawaną przez Rektora WUM.

Od 2019 roku pracuję w Klinice Położnictwa i Ginekologii Instytutu Matki i Dziecka w Warszawie, a od 2020 roku również w Poradni Profilaktyki Raka Szyjki Macicy Zakładu Profilaktyki Nowotworów Centrum Onkologii w Warszawie.

Od wielu lat pomagam kobietom z niepłodnością, zajmuję się prowadzeniem trudnych i powikłanych ciąż: u kobiet z chorobami serca, nadciśnieniem, cukrzycą, cholestazą, zagrożonych porodem przedwczesnym, z obciążonym wywiadem położniczym, poronieniami nawykowymi. Z przyjemnością prowadzę również ciąże fizjologiczne. Wykonuję badania profilaktyczne w ginekologii. Ponadto zajmuję się diagnostyką i leczeniem patologii szyjki macicy - wykonuję kolposkopię oraz zabiegi diagnostyczne i lecznicze w obrębie szyjki macicy.

 

Ceny wizyt

Konsultacja pierwszorazowa 300 zł
Konsultacja kolejna 250 zł
Kolposkopia 350 zł
USG pomocnicze 100 zł
Cytologia 50 zł
Cytologia jednowarstwowa, płynna LBC 130 zł
Cin Tec p16/Ki67 300 zł
Test HPV 28/32 genotypy 280/320 zł
Posiew w kierunku Streptococcus agalactiae - GBS 70 zł
Posiew pełny (z dróg moczowo-płciowych - tlenowo, beztlenowo, w kier. grzybów drożdżopodobnych) 130 zł

Powiązane artykuly

15
Kwi

Cytologia ginekologiczna

Czytaj więcej
03
Kwi

Cytologia jednowarstwowa, płynna LBC

Czytaj więcej
03
Kwi

Badanie CINtec PLUS p16/Ki-67

Czytaj więcej
05
Kwi

TEST HPV

Czytaj więcej
16
Kwi

USG pomocnicze

Czytaj więcej
08
Wrz

W jakim celu wykonywana jest kolposkopia? Diagnostyka i profilaktyka zdrowia kobiet

Czytaj więcej
Współpracujemy
Alab
Polski Lek
Synevo
Compensa
Polski bank komórek macierzystych
Znany lekarz
MediRaty