Przychodnia Renort
ŁUCKA POLECA
dr n.med. Nikola Niewęgłowska 
 

dr n.med. Nikola NiewęgłowskaZobacz cały Zespół Lekarzy

Specjalizacja:
ginekolog-położnik

Godziny przyjęć:
środy 19:00-21:00

Cena:
180,00 zł

Powiązane usługi:
Cytologia Ginekologiczna - zwykła, USG pomocnicze, usg monitoring cyklu, wkładka antykoncepcyjna - MIRENA, wkładka antykoncepcyjna Jaydess

Opis:

Jestem Absolwentką I Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. W czasach studenckich byłam członkiem Studenckiego Koła Naukowego przy II Katedrze i Klinice Położnictwa i Ginekologii oraz Studenckiego Koła Naukowego przy Klinice Nadciśnienia Tętniczego. 

Oprócz Ginekologii i Położnictwa od zawsze interesuje się  Kardiologią i Kardiochirurgią, a w szczególności leczeniem wad wrodzonych serca. Od 2001 r. pracuję w Klinice Ginekologii i Położnictwa przy ulicy Karowej.

Specjalizuje się w patologii ciąży. Prowadzę pacjentki z nadciśnieniem tętniczym, cukrzycą, cholestazą, z poronieniami nawykowymi w wywiadzie. Jednak głównym moim zainteresowaniem dającym możliwość połączenia Położnictwa, Kardiologii i Genetyki jest prowadzona przeze mnie od 2009 r. Poradnia Wad Płodu. Ściśle współpracuję z Warszawskim Hospicjum dla Dzieci oraz Poradnią Echokardiograficzną przy ul. Agatowej.