Start >
Każdy pacjent chcący skorzystać z naszych usług powinien mieć ze sobą dokument tożsamości. Pacjent nie musi mieć ze sobą dokumentu potwierdzającego ubezpieczenie.
Właściwe przygotowanie się do badania jest warunkiem uzyskania dobrej jakości wyników.
UWAGA
Pacjentka w ciąży nie musi być na czczo, chyba że pobierana jest glukoza i TSH, FT3, FT4
Instrukcja
Zobacz film jak przygotować mocz do badania
Czas oczekiwania na wynik jest zróżnicowany w zależności od rodzaju badania. Informacje o orientacyjnym czasie oczekiwania na wynik są dostępne w punkcie pobrań. Czas oczekiwania na podstawowe badania wynosi 1 dzień roboczy.
Badanie wykonywane jest przy pełnym pęcherzu (wypić ok. 1,5 l niegazowanej wody na ok. 1 godz. przed badaniem i nie oddawać moczu).
Opróżnić pęcherz na godzinę przed badaniem.
Opróżnić pęcherz na godzinę przed badaniem.
(wątroba, drogi żółciowe, trzustka, śledziona, nerki, nadnercza, aorta, przestrzeń zaotrzewnowa, pęcherz moczowy)
– badanie morfologiczne Pacjent musi być na czczo, czyli nie pić i nie jeść min. 6 godz. przed badaniem, starać się utrzymać mocz w pęcherzu.
(wątroba, drogi żółciowe, trzustka, śledziona, nerki, nadnercza, aorta, przestrzeń zaotrzewnowa, pęcherz moczowy, prostata i zalegania po mikcji)
– badanie morfologiczne i czynnościowe. Pacjent musi być na czczo, czyli nie pić i nie jeść min. 6 godz. przed badaniem. Wypełnić pęcherz (wypić ok. 1,5 l niegazowanej wody) na ok. 1 godz. przed badaniem i nie oddawać moczu.
Pacjent musi być na czczo, czyli nie pić i nie jeść min. 6 godz. przed badaniem. Wypełnić pęcherz (wypić ok. 1,5 l niegazowanej wody) na ok. 1 godz. przed badaniem i nie oddawać moczu.
Badanie wykonywane jest między 1 a 10 dniem cyklu. Jeżeli przyjmowana jest antykoncepcja hormonalna- badanie może być wykonane w dowolnym dniu cylku.
Oferta
Kontakt
Gabinety Lekarskie Łucka
ul. Łucka 18, lok. 1801/1802 Warszawa, woj. mazowieckie