Przychodnia Renort
ŁUCKA POLECA

 

Dietetyka

Akademia Zdrowego Żywienia, to gabinet dietetyczny, który został stworzony, aby w sposób profesjonalny dostarczyć Pacjentom edukację żywieniową w zdrowiu i chorobie oraz wsparcie i opiekę, w celu osiągnięcia lepszego zdrowia i samopoczucia.

Akademia Zdrowego Żywienia propaguje informacje oparte na wynikach najnowszych badań naukowych, dotyczących prawidłowego odżywiania i postępowania w chorobach dietozależnych.

Moim celem jest zapewnienie Pacjentom opieki i dietoterapii na najwyższym poziomie, zgodnie z aktualnym stanem wiedzy, najnowszymi wytycznymi towarzystw naukowych oraz z wykorzystaniem nowoczesnego i profesjonalnego sprzętu. Wiedza, doświadczenie i zaangażowanie przekłada się na rzetelność i skuteczność leczenia dietetycznego.

Specjalizuję się w leczeniu nadwagi i otyłości oraz dietoterapii chorób współistniejących:

hiperlipidemia, nadciśnienie tętnicze, cukrzyca, dna moczanowa, kamica pęcherzyka żółciowego, kamica układu moczowego.

Ponadto zajmuję się postępowaniem dietetycznym w chorobach nerek, jelit, wątroby, trzustki oraz w chorobach nowotworowych.

Do swojego gabinetu serdecznie zapraszam kobiety planujące zajść w ciążę, kobiety w ciąży, kobiety karmiące piersią, rodziców, którzy od najmłodszych lat chcą kształtować pozytywne zachowania żywieniowe swoich dzieci, wegetarian, osoby w podeszłym wieku oraz osoby zdrowe, chcące poznać zasady racjonalnego żywienia.

Zgłaszając się do mnie przekonasz się, że w miłej i przyjemnej atmosferze, dzięki indywidualnie dobranemu programowi zyskasz lepsze zdrowie, samopoczucie, osiągniesz prawidłową masę ciała oraz zrealizujesz zamierzony cel.

 

Serdecznie zapraszam!

mgr inż. Marta Krasoń-Wejman

Marta Krasoń-Wejman - ZnanyLekarz.pl

www.akademiazdrowegozywienia.com.pl

e-mail: biuro.azz@gmail.com

Tel. 502 579 482